Новости Экономика ценыризики

З нового року підвищились цінові ризики в усіх групах товарів та послуг - експерт

base article image


Підняття цін на тарифи житлово-комунальних послуг — це сигнал про підвищення цінових ризиків у всіх групах товарів та послуг.

Таку думку в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA висловив директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.

“Я думаю, що з нового року відбуватиметься здорожчання по всіх групах. Причому, безпосередньо як і підвищення мита, а це грає роль. Коли було оголошено, що будуть підніматись ціни на житлово-комунальні послуги — це стало сигналом для сфери послуг про підняття цін, про підвищення цінових ризиків, про закладання цін у ті чи інші товари, які навіть, безпосередньо не належать до ризикової групи”, - переконаний експерт.

На думку В.Юрчишина, підняття цін усюди відбувається для того, аби нейтралізувати ті цінові шоки, які можуть відбутись, насамперед, у енергетичній сфері та у сфері житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, з 1 лютого 2011 року тарифи на комунальні послуги для киян будуть підвищені в середньому на 28,8%. Зокрема, значно збільшиться вартість опалення, гарячого водопостачання, а також утримання будинків та прибудинкових територій.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.