Новости Экономика черкасыналоги

Податківці протестують проти переходу великих платників податків на обслуговування у Київ

base article image

Черкаські податківці протестують проти того, що великі платники податків переходять на обслуговування у Київ.

Про це заявив голова Державної податкової адміністрації в Черкаській області Петро Хукаленко, передав кореспондент ГолосUA.

За словами П. Хукаленка, з прийняттям Податкового кодексу виокремлено категорію «великі платники податків».

«Ця категорія переходе на обслуговування в Київ. При цьому мало враховуються позиції, пов’язані з Законом «Про місцеві державні адміністрації». Тобто, функції контролю переходять Києву, а черкаські підприємства залишаються тут, хоч будуть платити не у нас. Що воно таке, я на сьогодні не розумію. Буде нагода – треба розпитати. Тим більше, що самі платники категорично проти цієї позиції», - запевнив П. Хукаленко.

Голова Чекраської ОДА Сергій Тулуб попросив П. Хукаленка звернутися до Прем’єр-міністра України, підготувавши відповідний лист із цього приводу.

Нагадаємо, що в Черкаській області до Реєстру великих платників податків на 2011 рік включено 14 суб’єктів господарювання. Відповідно до вимог Податкового кодексу України, після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу державної податкової служби про таке включення, платник податків зобов’язаний з початку календарного року, на який сформовано Реєстр, стати на облік у спеціалізованому чи іншому органі державної податкової служби визначному центральним органом ДПС. Передбачається, що великі платники податків Черкащини мають обслуговуватися у спеціалізованій державній податковій інспекції у місті Києві.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.