Новости Экономика львов пенсиибюджет

Львівська міська рада доплачуватиме пенсіонерам, яким виповнилося 100 і більше років

base article image

У бюджеті, який прийняла сесія Львівської міської ради 6 січня, передбачено кошти на надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста.

Про це повідомила сьогодні прес-служба Львівської міської ради.

Щомісячна доплата до пенсій ветеранам УПА у розмірі 500 грн, виплата адресних допомог у вигляді щомісячної доплати до пенсії громадянам, яким виповнилося 100 і більше років та інші соціальні виплати.

Цього року видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення встановлено у розмірі 27,6 млн грн, що на 0,3 млн грн більше, ніж 2010 року.

Нагадаємо, міське управління соціального захисту щомісячно здійснює ряд соціальних виплат, зокрема, йдеться про доплату до пенсії ветеранам-воїнам УПА, виплата за надані пільги з послуг зв’язку ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА та вдовам політв’язнів. Також ветеранам та вдовам ветеранів УПА й вдовам політичних в’язнів з міського бюджету надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Ще одним способом підтримки є Муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів УПА, малолітніх політичних в’язнів сталінських таборів та вдовам політичних в’язнів.

Муніципальна субсидія призначаються для покриття 10% (в окремих випадках 15 %) обов’язкового відсотку платежу, який необхідно сплатити заявником після призначення державної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Торік 12 мільйонів гривень доплат від мерії отримали воїни УПА, малозабезпечені та довгожителі. Сьогодні у Львові проживає близько 590 ветеранів УПА та близько 60 вдів ветеранів УПА.

 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.