Новости Экономика черкасымолоко

Голова Черкаської ОДА хоче, щоб в області вдвічі збільшилося виробництво молока

base article image

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб поставив перед собою мету – вдвічі збільшити виробництво молока в області. 

Про це він заявив під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За словами С. Тулуба, на Черкащині нині здійснюється робота по створенню заготівельних кооперативів.

«З метою збільшення обсягів виробництва, спрощення шляхів купівлі-продажу та скорочення ланки від виробника до покупця сьогодні проводиться активна робота із створення молочарських кооперативів. До кінця 2011 року заплановано відкрити 155 таких кооперативів», - зазначив С. Тулуб. При цьому він зауважив, що ця робота стримується через проблеми формування матеріально-технічної бази кооперативів.

«Згідно з цими програми розвитку молочного скотарства, які ми прийняли в минулому році на найближчі п’ять років, ми маємо можливість і будемо намагатися це зробити – збільшити обсяги виробництва молока вдвічі. Тобто, довести виробництво до 900 тисяч тон», - сказав С. Тулуб. 

За його словами, сьогодні проводиться широка роз’яснювальна робота шодо принципів діяльності сільськогосподарської обслуговуючої кооперації. В області вже створено 26 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, з яких 6 багатофункціональних, 8 молочарських, 6 з обробітку землі та збирання врожаю, 2 переробних та 4 заготівельно-збутових.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.