Новости Политика тарифыпідняття

Влада приховує від українців цільове призначення коштів від піднятих тарифів на компослуги — експерт

base article image

 

 

Влада намагається приховати від українців цільове призначення коштів від піднятих тарифів на комунальні послуги.

 

Таку думку висловив ГолосUA голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Таран Сергій.

 

Проблема підвищення комунальних платежів полягає в тому, що ми не знаємо куди ці кошти йдуть і на що витрачаються. І головне, яким чином це пов'язано з реформою житлово-комунального сектору. Ми цього не знаємо, і це є найбільшою проблемою”, - наголосив експерт.

 

При цьому С. Таран зауважив, що перед підняттям тарифів голові уряду слід було з цим ознайомити українців.

 

«Підстави підіймати тарифи може й існують, а може їх і немає. Якраз і проблема в тому, що ми говоримо про це на експертному рівні, тому що по великому рахунку, уряд перед тим як підвищувати тарифи, мав би виступити з заявою, що таке підвищення відбудеться. Тому, найбільша проблема не тільки в тому, які є тарифи, а куди вони витрачаються. Оскільки, громадяни не отримують якісні послуги за сплачені комунальні платежі. Тому, якби уряд сказав, що за рахунок підвищення тарифів ми отримаємо таку-то суму, яка буде спрямована, скажімо, на програму з енергозбереження тощо, тоді б ситуація, можливо, дещо прояснилась», - переконаний експерт.

 

Нагадаємо, з 1 лютого 2011 року тарифи на комунальні послуги для киян будуть підвищені в середньому на 28,8%. Зокрема, значно збільшиться вартість опалення, гарячого водопостачання, а також утримання будинків та прибудинкових територій.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.