Новости Экономика селяни

У Черкаській області підвищуються доходи селян – губернатор

base article image

 

 

На Черкащині підвищуються доходи селян.

 

Про це під час наради із сільгоспвиробниками заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, передав кореспондент ГолосUA.

 

«Підвищуються доходи селян. За минулий рік середньомісячна заробітна плата зросла на 270 гривень і становить 1605 гривень. В області завершено розрахунки за оренду земельних та майнових паїв. Загалом виплачено 370 мільйонів гривень, а це на 38 мільйонів більше, ніж це було в 2009 році», - сказав С. Тулуб.

 

Він також зауважив, що Черкащина виробляє майже 6,5 % сільськогосподарської продукції від загальнодержавних обсягів, і є одним із лідерів по цьому показнику в розрахунку на душу населення. За підсумками минулого року всіма категоріями господарств області зібрано понад 2,5 млн. тон зерна.

 

«У наступному ж році, за попередніми даними, обсяг валової продукції зросте на 7 % і становитиме 7,2 мільярди гривень, а рентабельність сільськогосподарського виробництва складе понад 20 %, що сприятиме покращенню життя селян та збільшенню їх доходів», - підсумував С. Тулуб.

 

 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.