Новости Экономика ндсбензин

Скандальновідомій компанії "Лівела" дозволили і надалі ввозити нафтопродукти без сплати акцизу та ПДВ

base article image

Вищий адміністративний суд України залишив у силі рішення Харківського апеляційного суду про законність ввезення компанією «Лівела» нафти і нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ. Відповідне рішення суду від 22 грудня 2010 року опубліковане у реєстрі судових рішень.

Вищий адміністративний суд України ухвалив відхилити касаційні скарги Енергетичної регіональної митниці, Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області, Державної податкової інспекції у м. Полтаві і залишити без змін ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 31 травня 2010 року в цій справі.

Ця ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі.

Нагадаємо, рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 19 січня 2004 року позов Республіки Польща та українсько-польського спільного підприємства ТОВ «Тайстра» задоволено частково: до вказаного СП та створюваних ним дочірніх підприємств застосовано державні гарантії захисту іноземних інвестицій у разі зміни законодавства протягом десяти років із дня вимоги інвестора.

Постанова та ухвали суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку Енергетичною регіональною митницею, Кременчуцькою об'єднаною державною податковою інспекцією в Полтавській області та прокуратурою м. Кременчука Полтавської області. До апеляційних скарг цих третіх осіб приєдналась третя особа — Державна податкова інспекція у м. Полтаві.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 лютого 2010 року вказані рішення суду першої інстанції скасовано й ухвалено нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог та заяв про роз'яснення судового рішення відмовлено.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 14 квітня 2010 року постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 лютого 2010 року скасовано, справу направлено до суду апеляційної інстанції на новий розгляд.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 31 травня 2010 року апеляційне провадження у справі закрито у зв'язку з відмовою осіб, які подали апеляційні скарги, від відповідних апеляційних скарг.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.