Новости Экономика оонприкарпатье

На Прикарпатті впроваджено 69 мікропроектів ЄС та Програми розвитку ООН

base article image

В дев'яти районах Прикарпаття реалізовується проект Євросоюзу та Програма розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Про це повідомили у прес-службі голови Івано-Франківської облдержадміністрації, передав кореспондент ГолосUA.

Згідно повідомлення, учасниками цільової програми є Богородчанський, Галицький, Городенківський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський і Тлумацький райони області.

Під час реалізації проекту його підтримали 56 організацій громад, які впровадили 69 мікропроектів (58 – у закладах освіти).

На виконання цільової програми з обласного бюджету для співфінансування мікропроектів було виділено у 2010 році 445 тис. грн.

Основна спрямованість мікропроектів – енергозбереження: заміна вікон і дверей на металопластикові у закладах освіти і культури, ремонт приміщень, вуличне освітлення, облаштування та ремонт ФАПів, закупівля медобладнання, реконструкція системи каналізації.

Загальна вартість проектів: 9 137 405 грн., з яких кошти Проекту — 4 826 387 грн.; кошти місцевих бюджетів — 3 545 114 грн.; внесок громадських утворень — 765 904 грн. (не менше 5% за кожним мікропроектом).

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.