Новости Экономика земляоренда

Не можна приватизовувати землю, не враховуючи побажання селян - експерт

base article image

Не можна розпочинати приватизацію землі, не враховуючи побажання селян.

Про це сказав голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Микола Миркевич в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

"Сьогодні, не враховуючи село, не враховуючи побажання селян не можна робити приватизацію. І згідно з Конституцією земля має належати тим, хто на ній працює і живе", - наголосив він.

За словами М. Миркевича, головне побажання селян, щоб землябула в державній власності.

"А хто хоче на ній працювати, нехай орендує в держави, або викупить. Але тільки до 100 гектарів можна в одні руки давати і не більше. Тоді би не було монополії, а була би здорова конкуренція. Все було би чисто і прозоро, - зазначив він. - Тільки тоді буде порядок і держава зможе процвітати. А коли буде "прихватизація", то від цього, насамперед, програє і держава і люди, бо знову повернеться панщина".

Нагадаємо, у Партії регіонів заговорили про приватизацію землі. Фракція Партії регіонів пропонує в березні провести парламентські слухання із земельних питань.

"Сьогодні складається ситуація, коли землю можна отримати, оминаючи законодавчі акти, які є в нашій державі, чим, власне кажучи, і користуються окремі люди, які використовують дірки, що є в законі", - заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.


Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.