Новости Экономика черкащина

На Черкащині потрібно посилити роботу із залучення інвестицій – губернатор

base article image

 

 

У Черкаській області потрібно посилити роботу щодо залучення інвестицій.

 

Про це під час координаційної наради заявив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, повідомили кореспонденту ГолосUA у прес-службі ОДА.

 

С. Тулуб заслухав звіт начальника Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх відносин облдержадміністрації Дмитра Виноградова про реалізацію на території області державної політики у сфері інвестиційного та інноваційного розвитку.

 

За словами Д. Виноградова, сьогодні вже розроблений проект комплексної довгострокової програми залучення інвестицій в економіку області на період 2011-2015 років. Її метою є підвищення конкурентоспроможності економіки Черкаської області, створення привабливого середовища для ведення бізнесу, а також нової якості життя і праці населення.

 

Успіхи Черкащини були відзначені і у ефективній та вчасній реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (ініціатива фінансована Європейською Комісією у рамках програми технічної допомоги та співфінансована і впроваджена Програмою розвитку ООН в Україні).

 

Проте, голова облдержадміністрації висловив занепокоєння недостатнім рівнем залучення інвестицій в економіку області та наголосив на необхідності посилення роботи у цьому напрямку. Керівник області переконаний, що добробут черкащан залежить саме від відродження промислового потенціалу регіону, що, в свою чергу, нерозривно пов’язане із залученням інвестицій.

 

«Ми маємо зрозуміти, що кожне нове виробництво – це нові робочі місця для наших громадян, це стабільна заробітна плата та гідний рівень життя», - підкреслив С. Тулуб та дав доручення посилити роботу в цьому напрямку.

 

 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.