Новости Экономика житловийкодексоппозиция

Без докорінного доопрацювання Житловий кодекс не можна приймати у Верховній Раді — опозиційний уряд

base article image

Житловий кодекс України, який повинен розглядатися на наступній сесії парламенту, необхідно докорінно переробити, інакше, в разі його прийняття він призведе до зниження соціальних стандартів для великої кількості громадян.

Про це сказав опозиційний міністр регіонального розвитку Володимир Бондаренко на засіданні опозиційного уряду, передав кореспондент ГолосUA.

“Значна частина положень, включених до проекту Житлового кодексу, під час його підготовки до 2-го читання призвели до зміни його структури та змісту. Цим Житловим кодексу порушується низка статей Конституції України, встановлюється порядку примусового виселення житла прибраного в кредит і абсолютно не забезпечується системне регулювання житлових відносин”, - сказав він.

У зв'язку з цим, депутат закликав парламентські фракції та політичні сили повернути проект на доопрацювання. “Я прошу уряд М. Азарова звернути увагу, що в результаті ухвалення Житлового кодексу відбудеться порушення конституційних прав громадян України”, - повідомив депутат.

Як результат опозиційний уряд ухвалив постанову щодо рекомендацій про повернення Житлового кодексу на докорінну переробку.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.