Новости Экономика прикарпатьеобразование

На Івано-Франківщині для розвитку профтехосвіти за три останні роки з обласного бюджету виділено більше 3 млн. грн.

base article image

В рамках Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2008-2015 роки за три останні роки на зміцнення професійно-технічної освіти з обласного бюджету виділено більше 3 млн. грн.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в головному управлінні правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА.

В області для створення сприятливих умов якісної підготовки робітничих кадрів за останні роки проведено реорганізацію чотирьох навчальних закладів у професійні ліцеї. Значну суму коштів з державного, обласного бюджетів та спеціального фонду професійно-технічних навчальних закладів направлено на модернізацію їхньої матеріально-технічної бази та інформатизацію.

Мережа професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківщини в основному задовольняє потреби населення краю у здобутті професійної освіти.

Крім того, щороку зростають надходження від виробничої діяльності таких навчальних закладів. Зокрема, за дев'ять місяців 2010 року в навчальних майстернях і господарствах вироблено продукції та надано послуг на суму 3,3 млн. грн., що на 505 тис. грн. більше у порівнянні з таким же періодом попереднього року.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.