Новости Экономика прикарпатьепредприниматели

На Івано-Франківщині завдяки підтримці малого підприємництва планують створити 5500 робочих місць

base article image

На Івано-Франківщині затверджено Регіональну програму підтримки малого підприємництва в області на 2011-2012 роки, передав кореспондент Голос UA.

Як повідомили в головному управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА, виконання Програми передбачає збільшення кількості малих підприємств у розрахунку на 10 тис. населення до 59 одиниць.

Реалізація Програми дасть змогу створити в Івано-Франківській області 5500 робочих місць та довести чисельність працюючих на малих підприємствах до 41,2 тис. осіб. 

Крім цього, довести питому вагу малого підприємництва у загальнообласних обсягах реалізованої продукції, виконаних робіт та наданих послуг до 22,1 %, частки надходжень до бюджетів усіх рівнів до 12,5 %.

Схожа Програма діяла на Прикарпатті і в минулі роки. Зокрема, у 2009-2010 роках суб'єктами малого підприємництва-юридичними особами реалізовано продукції, виконано робіт та надано послуг на суму 5,3 млрд. грн. Їх частка у загальнообласних обсягах виробництва склала 21,5 %. Питома вага прибуткових малих підприємств області становить 70,2 %. Ними отримано прибутків на суму 315,7 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів суб'єктами малого підприємництва Івано-Франківщини сплачено близько 380 млн. грн.

 

 

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.