Новости Экономика апккпу

Аграрна політика держави повинна підтримувати, а не руйнувати село - Симоненко

base article image

Аграрна політика в Україні повинна будуватися з таких реформ, які будуть підтримувати село, а не нищити його, як це відбувається сьогодні.

Про це сказав лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, коментуючи програму Компартії в агропромисловому комплексі України, політик зауважив, що в Україні вкрай необхідні радикальні кроки і реформи в цьому секторі. “Ми маємо всі підстави говорити про те, що реформи, які сьогодні проводяться щодо землі, проводяться не в інтересах селянина, і не для покращення його життя, а в першу чергу в інтересах певних кланів”, - сказав він.

П. Симоненко зауважив, що фракція КПУ пропонує цілу програму, яка реально підтримає українського виробника в АПК, допоможе зберегти державну землю, врегулювати ціноутворення. “Ця програма допоможе зробити стабільними ціни, запровадити мораторій на продаж землі, зберегти українське село та підтримати українського виробника. І ця програма націлена не на те, аби руйнувати село, а на те, щоб змінити орієнтири і допомогти сільському господарству”, - зазначив політик.

При цьому, відповідаючи запитання журналіста ГолосUA, про те, яким чином Компартія буде втілювати цю програму у Верховній Раді, лідер КПУ зазначив, що незважаючи малу чисельність у парламенті, Компартія докладатиме всіх зусиль, аби ця програма була підтримана. “Нас у парламенті 26 — і це звісно мало, заважаючи на те, що боротьба і розподіл ресурсів між кланами, які є у Верховній Раді, продовжуються. І зрозуміло, що у нас менше шансів, але ми не полишаємо своїх ініціатив і намагаємося їх представити на рівні проектів, і будемо відстоювати їх всіма можливостями, так, як ми свого часу відстояли мораторій на продаж землі”, - підкреслив лідер комуністів.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.