Новости Экономика нбубезработица

НБУ підрахував безробітних

base article image

У листопаді 2010 року кількість зареєстрованих безробітних зросла порівняно з жовтнем на 12,2% до 449,7 тис. осіб, а його рівень зріс на 0,2 п.п. і на 1 грудня становив 1,6%.

Про це йдеться в аналітичному огляді Національного банку України, передала прес-служба НБУ.

Згідно зі звітом НБУ, у сільській місцевості цей показник становив 2,1% (зріс на 0,4 п.п.), а у міських поселеннях – становив 1,4% населення працездатного віку.

Зростання обсягів зареєстрованого безробіття у листопаді 2010 року спостерігалося в усіх регіонах, крім м. Севастополя. Найвищий рівень зареєстрованого безробіття відмічено в Полтавській області (2,9%), а найнижчий – у м. Києві (0,3%).

При цьому у листопаді продовжувалось зменшення попиту на робочу силу (на 8,9%) та зростання її пропозиції (на 13,7%), “що посилювало напругу на зареєстрованому ринку робочої сили”.

Рівень навантаження на 10 вільних робочих місць (вакансій - ред.) істотно зріс і на кінець листопада склав 65 осіб проти 52 у жовтні, залишаючись значно вищим за докризовий рівень (31,2 особи в середньому за січень-жовтень 2008 року).

В структурі попиту відмічалось зменшення попиту на кваліфікованих робітників (зменшення на 0,6 п.п. до 48,1%) та збільшення попиту на службовців (до 36,4%).

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.