Новости Экономика жильеценыправительство

Азаров розраховує на зниження вартості квадратного метру житла в Києві до 8 тисяч гривень

base article image

Вартість квадратного метру житла в столиці може знизитися до 8 тисяч гривень.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час чергового засідання Кабінету міністрів, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, про ймовірність такого здешевлення житла в столиці він 17 січня обговорював з керівниками провідних будівельних компаній країни.

Ми обговорили ситуацію, визначили, чим уряд може стимулювати суттєве зростання обсягів будівництва житла, а перш за все це дерегуляція і кредитна підтримка будівництва. В свою чергу будівельники визначились, що можуть на етапі відновлення обмежитись 5%-ою рентабельністю, а відтак ціна квадратного метра житла в Києві буде біля 8 тисяч гривень. І це орієнтир для всієї країни”, - сказав він.

На переконання голови уряду, “такі домовленості серйозно підвищують привабливість інвестування у житлове будівництво та зацікавлюють головного інвестора – громадян України”.

«А отже, ми можемо розраховувати, що 2011 рік стане переломним для будівельного комплексу, і вже у другому півріччі ми повернемося на докризові обсяги будівництва». – резюмував він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.