Новости Экономика луганскшахташахраї

Посадовці щомісяця крали вугілля на сумму в 1 млн гривень й продавали його комерційним структурам

base article image

У Луганській області за матеріалами Служби безпеки України винесено судовий вирок членам організованої злочинної групи, яка розкрадала вугільну продукцію з шахти «Тошківська» державного підприємства «Первомайськвугілля».

Про це сьогодні повідомила прес-служба СБУ.

“Вступивши у злочинну змову, посадовці й працівники шахти протягом п’яти місяців щодня завантажували вугілля у приватний автотранспорт та без документів вивозили на промислові майданчики у Первомайському районі. Вугілля, начебто призначене для населення і котельних, насправді за готівку реалізовувалося комерційним структурам. Внаслідок цієї діяльності державне вуглевидобувне підприємство щомісяця зазнавало збитків на суму близько 1 мільйона гривень”, - сказано у повідомленні.

Так, згідно з інформацією, у лютому 2010 року під час чергової крадіжки 200 тонн вугілля, яке зловмисники намагалися вивезти з шахти на трьох вантажних автомобілях, співробітники СБУ затримали організатора та 3 членів кримінального формування. Стосовно них Служба безпеки України порушила та розслідувала кримінальну справу про привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою.

Суд визнав усіх членів групи винними в цьому злочині. Організатора кримінального угруповання засуджено до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки, інші члени групи отримали по 4 з половиною роки позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки.

Викрадене вугілля повернено державному вугледобувному підприємству.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.