Новости Экономика россияукраинакредиты

Російський банк ВТБ пообіцяв Україні чергові кредити

base article image

Протокол про спільні заходи Міністерства фінансів України та банку ВТБ підписали кероівник Мінфіну України Федір Ярошенко та президент-голова правління російського ВТБ Андрій Костін за підсумками візиту до Москві української делегації.

Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили у прес-службі ВТБ.

У документі сторони висловили намір про здійснення спільних заходів, спрямованих на забезпечення кредитування реального сектора економіки. Для реалізації цих намірів банк ВТБ і Міністерство фінансів України вважають за необхідне визначити перелік першочергових напрямків кредитування та обсяг фінансових ресурсів для здійснення цілої низки проектів; постійно обмінюватися інформацією, проводити спільні обговорення щодо проблем, котрі становлять взаємний інтерес в рамках реалізації проектів.

Протокол діє протягом невизначеного терміну. Голова ВТБ Андрій Костін відзначив: «Підписання даного документу є важливим етапом у рамках реалізації стратегії ВТБ на 2010-2013 роки, згідно з якою, розвиток бізнесу в Україні - ключовий пріоритет групи в країнах СНД. ВТБ працює в цій країні з 2005 року і буде продовжувати нарощувати свою присутність. Зокрема, до кінця 2013 року банк ВТБ в Україні планує істотно збільшити частку ринку як у роздрібному, так і в інвестиційному сегментах». 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.