Новости Экономика водацены

НКРЕ підвищила ціни на воду

base article image

Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи для населення 39 підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства на централізоване водопостачання й водовідведення з 1 лютого.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні.

НКРЕ переглянула тарифи вперше в рамках тимчасово покладених на неї функцій Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг.

При ухваленні рішення регулятор виходив із наданих водоканалами даних, при цьому комісія врахувала зростання вартості електроенергії з моменту перегляду тарифів для цих компаній до фактичної її вартості станом на 1 січня 2011 року.

За попередніми даними НКРЕ, залежно від компанії, зростання тарифів становило від 0 до 15%. Остаточні тарифи для інших категорій споживачів водоканалів мають бути встановлені місцевими органами влади.

Тепер комісія може переглядати тарифи на водопостачання й водовідведення 85 водоканалам.

НКРЕ планує здійснити перегляд тарифів для чергових 7 компаній на наступному засіданні. Зокрема, вона підвищила "Київводоканалу" тариф для населення на централізоване водопостачання на 11% до 1,41 гривень/куб. м, на водовідведення - на 9,6% до 1,09 гривень/куб. м (без урахування ПДВ) з 1 лютого.

Нагадаємо, НКРЕ надано повноваження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг, створеної Верховною Радою 9 липня 2010 року, до завершення процесу її формування.

Раніше тарифи на комунальні послуги встановлювалися органами місцевого самоврядування.

За матеріалами: Українські новини

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.