Новости Экономика прикарпатьеліфти

В Івано-Франківську думають про підвищення тарифів на обслуговування ліфтів

base article image

В Івано-Франківську відбулися відкриті громадські обговорення проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з технічного обслуговування ліфтів», повідомив кореспондент ГолосUA.

Як пояснив керівник КП «Івано-Франківськліфт» М. Федорин, тариф потребував перегляду в зв’язку з невідповідністю до економічно обґрунтованих витрат підприємства.

За розрахунками КП «Івано-Франківськліфт» вартість технічного обслуговування ліфтів на 1 кв. м. загальної житлової площі будинків з ліфтами збільшиться на 7 копійок, тобто з 21 до 28 копійок.

Проте, за словами М. Федоришина, сума підняття тарифів є недостатньою. Адже, реальні тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів на 1 кв. м. загальної житлової площі, враховуючи збільшення заробітну плату працівників підприємства та постійне подорожчання матеріалів, на даний час має становити близько 35 копійок.

Наразі в Івано-Франківську діє тариф на технічне обслуговування ліфтів, який становить 0,208 грн. за 1 кв. м загальної житлової площі будинку з ліфтом. На найближчому засідання виконкому влада планує затвердити новий тариф, котрий виносився на громадське обговорення.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.