Новости Экономика деклараціїтаможня

Митники знайшли втрачені з Держбюджету 9 млн гривень у неправильно оформлених деклараціях

base article image

Співробітники митниці при проведенні контрольних та профілактичних заходів у напрямку класифікаційної роботи, а саме – правильного визначення коду товару відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), виявили недобір митних платежів і податків на суму понад 9 млн. грн.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Державної митної служби.

Так, наприклад, як повідомили у відомстві, протягом 2007 – 2008 років в митниці здійснювалося митне оформлення товару, що надійшов з Німеччини, “Вироби з алюмінію – заготовка для автомобільних номерних знаків…” митною вартістю понад 81 млн. грн. Декларант подав для митного оформлення митні декларації за відповідним кодом УКТЗЕД.

Аналізуючи питання вірності класифікації товарів, співробітники митниці здійснили камеральну перевірку, у ході якої були встановлені випадки порушення вимог Закону України “Про митний тариф України”. Тобто під час митного оформлення товару у вантажній митній декларації було невірно зазначено код товару, якому відповідала ставка мита – 0%, замість коду, ставка за яким складає 10 %. Це в свою чергу спричинило несплату до Державного бюджету України належних податків та платежів в сумі понад 9 млн. грн. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.