Новости Экономика донецкгазтепло

У результаті відключення від газопостачання “Донецьктеплокомуненерго”, замерзне 200 000 квартир у області

base article image

У результаті відключення від газопостачання компанії “Донецьктеплокомуненерго”, без тепла залишаться жителі 200 000 квартир у області.

Про це у коментарі журналісту ГолосUA повідомив директор з економіки компанії “Донецьктеплокомуненерго” Сергій Куликов.

Ми — підприємство, яке експлуатує 370 котелень, з них 335 працюють на газі. Якщо це станеться, то нам треба буде відключити 335 котелень у Донецькій області. Це цілі міста, починаючи зі Слов'янська, Красного Лиману, Краматорська, увесь схід — Сніжне, Шахтарськ та ряд інших міст Донецької області, де зосереджені котельні, які ми експлуатуємо”, - сказав він.

За його словами, вони подають тепло на об'єкти соціальної сфери: у школи, лікарні, а також населенню безпосередньо. “220 000 квартир обслуговує наше підприємство. Відкинувши 20 000 квартир, які обігріваються на вугіллі та мазуті, отримаємо 200 000. Всі вони залишаться без опалення”, - зазначив С. Куликов.

При цьому економічний директор наголосив на тому, що якщо це станеться, то ці будинки замерзнуть. “У нас в Донецькій області вранці було більше 12 градусів морозу. Якщо буде мороз і не буде опалення, будинки замерзнуть”, - підкреслив він.

Нагадаємо, компанія “Газ України” заявила про намір відключити газопостачання в 9-ти регіонах України через борги. Зокрема, було доручено ДК “Донецькоблгаз” припинити газопостачання до “Донецьктеплокомуненерго” за борги у розмірі 156 мільйонів гривень. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.