Новости Экономика пенсииреформи

Пенсійна реформа не позначиться на сьогоднішніх пенсіонерах - Тігіпко

base article image

Жодних змін для тих, хто вже досягнув пенсійного віку, Пенсійна реформа не принесе.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час круглого столу, передав кореспондент ГолосUA.

“Я можу з упевненістю сказати, що ті, хто отримує пенсію, отримуватимуть її і надалі за такими ж умовами та розмірами. Ніяких змін діючим пенсіонерам не буде. Буде лише аналіз тих пенсій, які вважаються великими. Але це лише певна категорія людей”, - запевнив він.

При цьому, говорячи про зміни, які принесе Пенсійна реформа, С. Тігіпко наголосив, що ключовою тезою буде “поступовість”. “Так зміни є дещо болючими і непопулярними, але вони будуть поступові. Ми піднімаємо пенсійний вік для жінок, але це підняття відбуватиметься на 5 років по півроку впродовж 10 років, ми збільшуємо вислугу для військових — але це також робитиметься впродовж 5 років, ми збільшуємо пенсійний вік для чоловіків, але вводимо його лише з 2013 року, аби не робити різких кроків”, - повідомив урядовець.

Водночас С. Тігіпко додав, що Пенсійна реформа також включає в себе ряд заходів, що стимулюватимуть Пенсійний фонд та загальний стан пенсіонерів. “Уряд діятиме в комплексі. І є 3 важливих кроки, які стосуються виплати пенсії. Перший — це скорочення дефіциту бюджету, другий — стимулювання банківського сектору, третє — покращення інвестиційного клімату”, - підсумував він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.