Новости Экономика теплодолги

Відключення від тепла сумлінних платників свідчить про бездіяльність влади на місцях — юрист

base article image

Відключення від теплопостачання сумлінних платників свідчить про бездіяльність влади у регіонах України.

Таку думку висловив юрист з газових питань Данило Курдельчук в ексклюзивному коментарі журналісту ГолосUA.

Він пояснив, що з технічної точки зору вже давно існує можливість не відключати від теплопостачання цілі будинки, а лише окремих порушників-боржників. “Я знаю, що є можливість відключати точечно. Мені не відомо, чи готові до таких “точечних відключень”області, які будуть відключені”, - зазначив він.

При цьому відповідаючи на запитання стосовно того, до якої інстанції слід звертатися споживачу, якщо йому відключили тепло попри те, що він сплатив вартість послуг ЖКГ у повному обсязі, Д. Курдельчук зазначив: “Судитися можна з тим, з ким є договір про надання цих послуг. Як громадянин, з гуманітарної точки зору, я вважаю, що повинна бути знайдена можливість і заплатити, і зробити реструктуризацію, бо страждають абсолютно невинні люди. І це вже характеристика рівня управління. Це місцева влада демонструє свою бездіяльність, бо сказати сьогодні: “Так, відключити!” не можна. Треба дати якийсь час, якийсь період людям”, - зазначив Д. Курдельчук.

Нагадаємо, компанія “Газ України” заявила про намір відключити від газопостачання компанії-боржники із 9 областей України. Йдеться про «Донецьктеплокомуненерго», «Лисичанськтепломережу», «Сєвєродонецьктепло», «Стахановтеплозабезпечення», «Дніпропетровські теплові мережі», «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя), «Кіровоградтепло», «Кримтеплокомуненерго», «Ялтинські теплові мережі», «Східноєвропейську теплоелектро-генеруючу компанію», «Львітеплоенерго», «Дирекцію розвитку інфраструктури території» (м. Харків).

Про необхідність відключення від газопостачання підприємств ТКЕ-боржників ДК «Газ України» повідомила Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Харківську обласні державні адміністрації, Раду міністрів АР Крим, Держжитлокомунінспекцію.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.