Новости Экономика ндсправительство

Азаров пообіцяв посприяти у відшкодуванні ПДВ іноземним компаніям

base article image

В українському уряді обіцяють, що проблему відшкодування податку на додану вартість, зокрема, іноземним компаніям незабаром буде розв'язано.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками німецьких компаній в Україні, передав кореспондент ГолосUA.

“Нам не вдалося на 100% поки вирішити цю проблему, але ми близькі до її вирішення”, - запевнив глава українського уряду.

За його словами, для тих компаній, які хотіли б вести автоматичне відшкодування ПДВ, український уряд відкритий і готовий це зробити вже нині. “Для цього потрібно мати електронний контакт із Податковою службою, та бути відкритим з податківцями. І для тих компаній, які готові працювати у відкритому режимі максимально прозоро, Податкова служба готова з 1 березня в автоматичному режимі відшкодовувати ПДВ. Тому ця проблема буде вирішена “, - сказав він.

Він також додав, що уряд випустив ліквідний інструмент — облігації, котрі швидко “розійшлися”. І були вітчизняним бізнесом дуже добре сприйняті.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.