Новости Экономика севастопольдолги

Влада Севастополя пообіцяла розрахуватися з боргами комунальників до кінця лютого

base article image

1 січня 2010 року заборгованість у Севастополі в цілому була зафіксована трохи більше 8 мільйонів гривень. На економічно активних підприємствах на початок минулого року борг складав 6,5 мільйона гривень, а на підприємствах-банкротах – 1 мільйон 477 тисяч гривень.

Про це повідомив заступник голови Севастопольської міської держадміністрації Ігор Локтіонов, йдеться на урядовому порталі..

«Протягом 2010 року ситуація з погашення заборгованості складалася різна. У середині року вона була дуже негативна, борг збільшився з 8 мільйонів до 17 мільйонів гривень, і на економічно активних підприємствах заборгованість збільшилася на 10 мільйонів гривень. Таким чином, на 1 червня 2010 року заборгованість складала 18,6 мільйона гривень. Але після того, як сформувалася нова адміністрація, перше завдання, яке було поставлене Президентом, прем'єр-міністром і головою адміністрації - це зниження заборгованості», - відзначив Ігор Локтіонов.

Станом на 20 січня 2011 року загальний борг складає 7 мільйонів 715 тисяч гривень, на економічно активних підприємствах – 5 мільйонів 347 тисяч гривень, борг на підприємствах-банкрутах - 2 мільйони 189 тисяч гривень.

Керівництвом міської держадміністрації намічені кроки і розроблені заходи щодо якісного поліпшення ситуації з погашення заборгованості, сказав Ігор Локтіонов.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.