Новости Экономика черкасыналоги

Головний податківець Черкащини назвав 2011 рік дуже напруженим для податківців

base article image

Черкаські податківці у 2010 році до зведеного бюджету України зібрали понад 4 млрд. грн. податків і зборів, що на майже півмільйона більше, аніж попереднього.

Про це повідомили в прес-службі ДПА в Черкаській області, передав кореспондент ГолосUA.

Голова ДПА у Черкаській області Петро Хукаленко наголосив, що податківцями до Державного бюджету України зібрано понад 2,6 млрд. грн., до місцевих бюджетів області – понад 1,4 млрд. грн. У порівнянні з 2009 роком доходи Зведеного бюджету України зросли на 481,8 млн. грн. або на 13,4%, місцевих бюджетів - на 190,6 млн. грн. або на 15,1%.

«Позитивний вплив на надходження доходів мала операція «Бюджет», в її рамках проведено 48 перевірок суб’єктів господарювання – 61 «вигодо набувачів». За результатами цих перевірок донараховано 63,5 млн грн, стягнуто 6,1 млн грн або 9,6%, зменшено заявку на відшкодування ПДВ на 34,1 млн грн, зменшено збитки на 213,1 млн грн, забезпечено самостійне збільшення податкових зобов’язань підприємствами на 72,9 млн грн. Крім того, перевірками виявлено 14 злочинів, за якими порушено 13 кримінальних справ», - сказав П. Хукаленко.

На його думку, результати роботи податкових органів області могли б бути кращими, оскільки є певні резерви, які, на жаль, у 2010 році не були використані в повному обсязі, через що область недоотримала 142 млн. грн. ПДВ та 217 млн. грн. податку на прибуток.

Голова ДПА області зауважив, що враховуючи складність завдань з наповнення бюджету органами ДПС області в 2011 році, введення в дію Податкового кодексу України – робота ДПА в Черкаській області в цьому році буде проходити в дуже напруженому режимі.

«На сьогодні першочерговим завданням податкових органів Черкащини, крім виконання завдань із забезпечення надходжень до бюджету, є реалізація нової моделі спілкування з суб’єктами господарювання, яка закладена у Податковому кодексі України», – наголосив П. Хукаленко.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.