Новости Экономика цены

Найближчим часом зниження цін на житло не буде — експерт

base article image

Якщо Президент Віктор Янукович підпише закон про регулювання будівельної сфери, який прийнятий у Верховній Раді, це створить всі умови для підняття цін на житло.

Про це заявив організатор руху “Збережемо старий Київ” Ігор Луценко на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, закон містить низку “троянських коней” і під гарними лозунгами про інновації у боротьбі з бюрократичними труднощами передбачає декілька норм на користь будівельних компаній.

Експерт зауважив, що документ передбачає повне усунення державних органів від процесу забудови міста і, таким чином, будівельні компанії “будуть самостійно регулювати цінову політику на житло”.

“З прийняттям цього закону не варто очікувати зниження цін на житло. Цим законом лише закріплюється вертикаль та зростає корупція”, - зазначив І. Луценко.

Він наголосив, що закон передбачає збереження права проведення громадських слухань тільки перед затвердженням Генерального плану міста.

“А я нагадаю, що коли затверджувався план Києва, охорона практично не пустила людей до зали, тому що легше один раз сфальсифікувати Генплан, ніж кожного разу проводити громадські слухання”, - підсумував експерт.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.