Новости Экономика россиямост

Росія шукає гроші на проект мосту через Керченську протоку

base article image

Органи влади Росії шукають кошти для розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва мостового переходу з Кубані до Криму через Керченську протоку.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку Росії Максим Травников на прес-конференції у Москві, передав власний кореспондент ГолосUA у Москві.

За словами чиновника, визначено, що підготовчі роботи з боку Росії оплачуватиме Міністерство транспорту. Він припустив, що з боку України ці роботи також сплачуватиме транспортне відомство, і вже після того, як буде розроблене техніко-економічне обґрунтування, можна бути визначити проектну вартість та доцільність цього проекту.

«Зараз є конкретне доручення щодо пошуку джерел фінансування з підготовки техніко-економічного обґрунтування, є певні зрушення. Щойно проект буде готовий, стане зрозуміло, у що це обійдеться. Що стосується джерел фінансування, то, зрозуміло, це будуть гроші, які виділятимуться по лінії відповідних органів влади України і Росії. У нас це буде Мінтранс, від України, судячи з усього, також відповідне міністерство. Які вже в своїх бюджетах будуть закладати гроші, які передбачені на розвиток прикордонного співробітництва», - зауважив заступник міністра регіонального розвитку РФ.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.