Новости Экономика прикарпатьеводатарифыувольнение

Депутати Івано-Франківської міськради хочуть звільнення керівника міського «Водоекотехпрому»

base article image

Розгляд на сесії Івано-Франківської міськради проекту рішення щодо надання дозволу на отримання кредиту КП «Водоекотехпром» завершився рекомендацією до звільнення в.о. директора комунального підприємства Р. Шестопалова.

Як повідомив в.о. директора КП «Водоекотехпром», кредит у розмірі 2 млн. грн. необхідний підприємству для погашення кредиторської заборгованості перед «Брокбізнесбанком» у сумі 1 млн. грн. та поповнення обігових коштів підприємства, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, на виплату заробітної плати працівникам, а також можливого придбання за 300 тис. грн. компресора, що допоможе робити проколи в проїзджій частині не руйнуючи дорожнього покриття.

Чіткої відповіді на запитання депутатів про механізм повернення кредитних коштів Р. Шестопалов дати не зміг. «Іншого способу, крім взяття кредиту, у нас не існує, адже «Водоекотехпром» комунальне підприємство, яке створювалося для надання послуг мешканцям міста, а не отримання прибутку», – нагадав він депутатам.

Щодо фінансового стану підприємства на сьогоднішній день, то таких розрахунків ще не проведено. Проте за словами в.о. директора «Водоекотехпром», станом на 1 січня 2010 року збиток підприємства складав 534 тис. грн., а за 9 місяців того ж року зріс до 2, 5 мільйонів гривень.

Обговорення структури видатків підприємства, його розвиток, тарифи та спроможність сплати кредиту тривало близько 2 годин. У результаті текст рішення змінили, визнавши стан справ на підприємстві незадовільним. Крім цього, в рішення внесли пункти, в яких йдеться: «рекомендувати міському голові звільнити з посади в.о. директора «Водоекотехпром» Р. Шестопалова» та «розглянути питання щодо призначення нового керівника».

Питання щодо надання дозволу на отримання кредиту КП «Водоекотехпром» розглядатиметься на сесії Івано-Франківської міської ради після призначення нового керівника підприємства.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.