Новости Экономика туризмреформи

Українська туристична галузь чекає результатів реорганізації, - експерт

base article image

УУкраїнська туристична галузь стоїть на порозі великих змін, але поки що не зовсім зрозуміло, як буде виглядати оновлена структура. Про це заявила президент Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ) Олена Шаповалова під час прес-конференції.

В Україні необхідно створити спеціальний офіс на випадок кризових та надзвичайних ситуацій на кшталт банкрутства туристичних операторів та стихійних катаклізмів, щоби швидше реагувати на проблеми”, - наголосила президент АЛТУ Олена Шаповалова.

За її словами, необхідність змін у вітчизняному туристичному бізнесі назрівала вже давно, але кризові ситуації минулого року пришвидшили цей процес. “Торік за ініціативою АЛТУ були переглянуті позиції щодо ліцензування туристичної діяльності, тепер справа за сертифікацією об’єктів туристичної діяльності та введенням обов’язкової страхової відповідальності за туристів, що дозволить гарантувати безпеку і комфорт усім клієнтам, які користуються туристичними послугами”, - наголосила О. Шаповалова.

Експерт також відзначила позитив співпраці бізнесових організацій з державними структурами і зауважила, що деякі позитивні зміни вже почали давати відповідні результати. Зокрема, президент АЛТУ зазначила, що “переведення туризму з Міністерства культури до Міністерства інфраструктури відкриває нові можливості для галузі, оскільки вперше туризм визнаний сферою економіки, яка може забезпечити надходження до державного бюджету”.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.