Новости Экономика крутимошенко

КРУ порахувала порушення Тимошенко: бюджетні зловживання сягнули 12 млрд доларів

base article image

Контрольно-ревізійна служба України виявила порушення закону і порядку використання публічних фінансів на суму 93 мільярди гривень (близько $ 12 мільярдів).

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Аудит використання публічних фінансів Україні у 2008-2009 роках та першому кварталі 2010 року, проведений спеціальною службою контролю за дотриманням законності бюджетних операцій - Контрольно-ревізійним управлінням, який несе юридичну відповідальність за результати такого аудиту, засвідчив безпрецедентні зловживання з державними фінансами на суму 93 мільярди гривень (близько $12 мільярдів).

Державні ревізори встановили, що сума збитків, завданих державі, склала більше 35 млрд. грн. ($4,4 мільярда).

При цьому у повідомленні зазначено, що звіт ревізорів – “це офіційний документ, який є підставою для прийняття рішення про правову кваліфікацію розкритих зловживань”. “Слідчі органи за українським законодавством не можуть, а зобов'язані приймати рішення за фактами, виявленими ревізорами. Відповідно до цієї норми у 2010 році було порушено близько 1500 кримінальних справ, які розслідуються”, - зазначили у відомстві.

Усі висновки аудиту підтверджені доказами, що свідчать про незаконне використання коштів Державного бюджету в 2008-2009 роках і першому кварталі 2010 року.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.