Новости Экономика льготызарплати

Деякі пільги можна одразу закладати в зарплату, а не платити окремо — економіст

base article image

Деякі пільги можна закладати одразу в зарплату, а не виплачувати їх за окремими статтями.

Таку думку висловив директор Інституту економічних досліжень i політичних консультаций Ігор Бураковський в коментарі кореспонденту ГолосUA.

Він наголосив, що Україна має відмовитися від тієї політики пільг, яка є на сьогодні.

Це потребує, вочевидь, відповідної зміни фінансування окремих секторів. Якщо, скажімо, людина працює на якомусь небезпечному виробництві або в небезпечних умовах, то ці пільги можна одразу закладати в їх заробітну плату, закладати в певні страховки. Але не треба створювати професійно орієнтовані пільги безпосередньо для цієї категорії”, - зауважив економіст.

Фахівець підкреслив, що, разом з тим, має бути і інша система нарахування пенсії. “Коли ми всі платимо в Пенсійний фонд, а потім держава в особі, наприклад, Кабінету Міністрів, говорить, що це є більш важливим для суспільства, тому ми оплатимо більше з цього фонду”, - зазначив І. Бураковський.

Він додав, що це дуже складна категорія рішень, і не можна однозначно сказати, від надання яких пільг Україна може відмовитись.

Нагадаємо, що сьогодні віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що державі не вистачає 160 млрд. грн. для соціального забезпечення українців.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.