Новости Экономика безработицаправительство

За 10 років в Україні з'явиться 1,6 мільйона робочих місць — Тігіпко

base article image

За 10 років в Україні з'явиться 1,6 мільйона нових робочих місць.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні під час відеомосту “Київ-Донецьк-Львів-Полтава-Харків”, передав кореспондент ГолосUA.

За 10 років ми отримаємо 1 мільйон 600 тисяч робочих місць. Це буде дуже поступово збільшуватись, але поступово вирішиться. Я можу сказати, що сьогодні для нас, це найбільш важливе завдання... принаймні на рівні з боротьбою з безробіттям”, - зауважив він.

Разом з тим, міністр наголосив, що безробіття в Україні буде сильно відчуватися у державі 1-2 роки, але з'явиться інша проблема, вирішити яку так швидко немає можливості.

У нас буде колосальна проблема інші — як нам перевчити людину, як їй дати можливість отримати нову спеціальність. Тому що сьогодні всі програмісти та компанії, що займаються програмними продуктами, говорять: у найближчі 5 років дайте нам 50 тисяч чоловік. А ми не можемо їх дати — їх у нас немає. Треба їх перепідготувати”, - підкреслив С. Тігіпко.

Нагадаємо, сьогодні віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що в Україні рівень безробіття менший, ніж у Європі — 8% проти 10% європейських.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.