Новости Экономика пенсійнареформа

Тігіпко: Другий рівень пенсійної реформи буде введено лише у 2013 році

base article image

Другий рівень пенсійної реформи буде введено не раніше 2013 року.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні під час відеомосту “Київ-Донецьк-Львів-Полтава-Харків”, передав кореспондент ГолосUA.

Другий рівень буде введений, але не раніше 2013 року. Спочатку люди будуть виплачувати 2% внесків, а потім поступово дійдемо до 7%. І платити їх будуть тільки 35-літні і молодше”, - зауважив він.

Урядовець також наголосив, що у ході проведення пенсійної реформи до кінця цього року буде законодавчо врегульовано створення рахунків для українців, відрахування з яких вони одержать при виході на пенсію.

Міністр підкреслив, що наполягатиме, щоб до кінця березня пенсійну реформу було проведено.

Робота в цьому напрямку повинна вестись у трьох напрямках. Перший напрямок — солідарний: всі платять, і всі отримують. Другий напрямок — сучасний: пов'язаний з відкриттям персоніфікованого рахунку – люди почнуть відраховувати з 2% до 7% зі своєї заробітної плати і отримувати ці гроші при виході на пенсію. Третій напрямок пов'язаний з приватними пенсійними фондами. По цьому рівню великих змін не буде”, - зазначив С. Тігіпко.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.