Новости Экономика мчсденьги прикарпатье

Балога пообіцяв гроші на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій на Прикарпатті

base article image

Подолання проблеми Прикарпаття щодо наслідків повеней та екологічної ситуації в Калуському промисловому вузлі буде максимально профінансоване з боку держави.

Про це на нараді в Івано-Франківську повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, передав кореспондент ГолосUA.

Міністр висловив сподівання, що частина резервних коштів капітальних видатків буде спрямована на завершення робіт на Прикарпатті. «Якщо ми розпочали будувати, то зупинятися уже не можна. Головне не стояти на місці, а рухатися, бо будь-яка зупинка – це крах», – підкреслив В. Балога.

За його словами, наради за підсумками діяльності територіальних підсистем цивільного захисту в 2010 році буде проведено в кожній області. Проте президент України дав доручення розпочати їх саме з західного регіону, зробити аналіз і повідомити керівництву держави скільки коштів потрібно для завершення розпочатих робіт.

Міністр надзвичайних ситуацій заслухав доповіді керівників підрозділів управління МНС в області, після чого відправився на тактико-спеціальні навчання в село Вовчинці, а звідти на територію Калуської промзони – Добровський кар’єр, Хвостосховище №2 та полігон захоронення токсичних відходів.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.