Новости Экономика сбубровариземля

Колишній голова райдержадміністрації в Броварах хотів незаконно привласнити землю вартістю 120 млн гривень

base article image

Київський окружний адміністративний суд визнав неправомірним та скасував розпорядження посадовців Броварської райдержадміністрації щодо відведення природоохоронних земель Київщини у приватну власність. Дев’яносто гектарів землі, вартістю понад 120 мільйонів гривень, повернуто державі.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Служби безпеки України.

Встановлено, що колишній голова Броварської райдержадміністрації передав у приватну власність фізичних осіб землі прибережної захисної смуги трьох річок – Десни, Десенки, Дніпра та територію острова Муромець. “Посадовці управління Держкомзему у Броварському районі, порушуючи вимоги проектної документації чинного земельного законодавства, оформили на природоохоронні землі державні акти на право приватної власності”, - розповіли у відомстві.

Рішенням Київського окружного адміністративного суду розпорядження Броварської райдержадміністрації про виділення землі визнано незаконним. Природоохоронні землі Київщини повернуто до держави. “Посадовців відсторонено від виконання службових обов’язків, стосовно одного з них обрано запобіжний захід підписка про невиїзд”, - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що минулого року за матеріалами Служби безпеки України, прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовцями Держкомзему та Броварської райдержадміністрації.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.