Новости Экономика правительствозарплата

Уряд планує до кінця лютого змінити законодавство з метою детінізації заробітної плати в Україні — Тігіпко

base article image

Уряд планує до кінця лютого, паралельно зі здійсненням Пенсійної реформи, змінити законодавство з метою детінізації заробітної плати в Україні.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, виступаючи на Всеукраїнських зборах представників профспілкових організацій щодо проведення Пенсійної реформи в Україні, передав кореспондент ГолосUA.

“Ми хотіли би до кінця лютого відпрацювати законодавство і приймали б паралельно зі змінами до пенсійного законодавства. Наразі ми звернулися і до профспілок, і до роботодавців, і до всіх фахівців, щоб знайти відповідь, за рахунок чого ми можемо збалансувати і покращити роботу щодо легалізації робочого місця і заробітної плати”, - наголосив С. Тігіпко.

За його словами, наразі в Україні середня офіційна заробітна плата у державному секторі становить 2400 грн., тоді як у приватному — 1700 грн. на місяць. Тому, як зазначив віце-прем'єр, якщо приватний сектор підніме заробітну платню до рівня державного сектору, до бюджету надійде 20 млрд. грн.

Як повідомляв ГолосUA, сьогодні ж, 31 січня, Сергій Тігіпко заявив, що Кабінет Міністрів України планує внести відповідні зміни до пенсійного законодавства до березня поточного року.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.