Новости Экономика прикарпатьекалуш

Губернатор Прикарпаття - проти будівництва в Калуші заводу з переробки гексахлорбензолу

base article image

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Вишиванюк виступає категорично проти будівництва в Калуші заводу з переробки гексахлорбензолу.

Про це він заявив після спільного засідання колегії Івано-Франківської ОДА та президії обласної ради, передав кореспондент ГолосUA.

«Відкриття в екологічно чистій, туристичній зоні підприємства, пов′язаного з хімічними відходами – злочин. Якби мова йшла тільки про переробку тих 20 тисяч тонн гексахлорбензолу, які вже там є, то це ще половина лиха. Якщо побудуємо такий завод, до нас поїде десятки, сотні тисяч тонн хімікатів з усієї України», – наголосив губернатор.

За його словами, будівництво такого заводу в Івано-Франківській області є дуже небезпечним, враховуючи повені минулих років. Адже відходи після переробки отрутохімікатів зберігають у глибоких шахтах під землею і якщо туди потрапить вода, то може трапитися непередбачувана за своїми наслідками ситуація.

Нагадаємо, що ініціатором будівництва на Прикарпатті заводу з переробки гексахлорбензолу є міський голова Калуша. Він висловив таку пропозицію на нараді за результатами роботи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області у 2010 році, що відбулася за участі міністра МНС України Віктора Балоги.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.