Новости Экономика врсахар

Парламент вніс зміни до закону "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру"

base article image

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 3 Закону "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо ліцензування оптової торгівлі цукром) 

Документом виключено частини першу, другу і четверту із статті 3 чинного закону щодо ліцензування оптової торгівлі цукром з метою зменшення видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Нормами, які скасовано, передбачалося, що у межах квоти "А" за заявками підприємств, які займаються оптовою торгівлею цукром, уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом мали видаватися спеціальні дозволи (ліцензії) на реалізацію цукру на ринку України з урахуванням квартальних і місячних обсягів. Оптова торгівля цукром на внутрішньому ринку України мала здійснюватися суб'єктами підприємницької діяльності за наявності у них спеціального дозволу (ліцензії), причому кількість ліцензій на здійснення оптової торгівлі цукром не обмежувалася. Суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють роздрібну торгівлю цукром, мали право одержувати призначений для реалізації цукор виключно від осіб, які мали спеціальні дозволи (ліцензії) на здійснення оптової торгівлі цукром.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.