Новости Экономика черкасызарплата

У Черкасах лише 10% вакансій передбачають зарплату понад 2100 гривень

base article image

У Черкасах лише 10% вакансій передбачають виплату зарплати понад 2100 гривень.

Про це повідомила заступник директора Черкаського міського центру зайнятості Наталя Прудівус під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Н. Прудівус, черкаський ринок праці робітників потребує постійно, а от дизайнерам, візажистам, економістам, ветеринарам та фармацевтам знайти роботу вкрай важко. Тоді як найбільшим попитом користуються такі професії, як слюсарі, токарі, продавці, водії, кухарі та електрогазозварювальники. Крім того, кожна третя черкаська вакансія передбачає мінімальну зарплату – і лише 10% вакансій передбачають зарплати вищі, ніж у середньому по області, тобто понад 2100 грн. Зазвичай це посади керівників підприємств чи структурних підрозділів, менеджерів середньої та вищої ланки. Хоча іноді пропонуються і зарплати у 3500 грн. – для тих же слюсарів чи токарів.

“Протягом минулого було року створено 7,5 тисяч робочих місць, переважна більшість – у сфері матеріального виробництва. В основному це – переробна промисловість (75%), торгівля, надання побутових послуг”, - зазначила Н. Прудівус.

За її словами, кількість незайнятих черкащан, які вдаються до послуг міського центру зайнятості, зменшується (у 2010 році вона становила до 15 тисяч безробітних).

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.