Новости Экономика правительствотопливогаз

Урядовці сьогодні поговорять про забезпечення українців твердим паливом та скрапленим газом

base article image

Уряд на черговому своєму засідання розгляне питання “Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”.

Про це сьогодні повідомляє урядовий портал.

Сьогодні Кабінет міністрів розгляне проекти законів України “Про внесення змін до статті 19 Закону України „Про Єдиний митний тариф”.

Міністр фінансів Федір Ярошенко доповість “Про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку”.

Міністр юстиції Олександр Лавринович доповість про питання “Про внесення змін до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”. Також міністр юстиції сьогодні говоритиме про проект закону “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення платежів, пов’язаних з виконанням рішень закордонних юрисдикційних органів, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України”.

Окрім того міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк доповість про “Питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з ведення лісового і мисливського господарства, створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг”.

Кабмін також заслухає міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника з питань:

“Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури”, “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту”.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.