Новости Экономика черкасыценыштрафи

На Черкащині інспекція контролю за цінами оштрафувала суб’єктів господарювання на 57 мільйонів

base article image

У Черкаській області інспекція контролю за цінами оштрафувала суб’єтів господарювання на 57 мільйонів гривень.

Про це під час координаційної наради повідомила начальник Державної інспекції з контролю за цінами у Черкаській області Віра Сотник, передав кореспондент ГолосUA.

За її словами, в області для забезпечення цінової стабільності на споживчому ринку проводиться ряд контрольно-наглядових заходів. До суб’єктів господарювання застосовано економічні санкції на суму 57 млн. грн. В результаті комплексних заходів ціни на продукти харчування приведені у відповідність до вимог чинного законодавства. За допущені порушення державної дисципліни цін до посадових осіб застосовано адміністративні стягнення.

«Типовими порушеннями державної дисципліни цін у оптовій та роздрібній торгівлі є завищення граничних рівнів торговельних надбавок, а у виробників та оптових постачальників – завищення граничного рівня рентабельності виробництва борошна та хліба, а також підвищення оптово-відпускних цін на продовольчі товари без проведення обов’язкової процедури декларування їх зміни», - зазначила В. Сотник.

Крім того, за її словами, підвищити ефективність перевірок на ринку продовольства вдалося завдяки залученню до перевірок податкової служби та правоохоронних органів, що сприяло зменшенню кількості перевірок на одного суб’єкта господарювання.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.