Новости Экономика армияпитание

“Оптукрпром-ВР” почало забезпечувати харчуванням 12 тис. солдатів, - представник підприємства

base article image

Підприємство “Оптукрпром-ВР” почало забезпечувати харчуванням 12 тис. військовослужбовців Збройних сил України.

Про це на брифінгу повідомив начальник відділу матеріально-технічного забезпечення підприємства “Оптукрпром-ВР” Юрій Гурко, передав кореспондент ГолосUA.

Він зазначив, що угода про надання послуг із забезпечення харчуванням військових, яка була підписана Міноборони України та “Оптукрпром-ВР”, передбачена на 1 квартал 2011 року і, згідно з цією угодою, харчування буде забезпечуватися в низці військових частин в Київській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Ю. Гурко повідомив, що 9 лютого вранці почалося завезення продовольства у відповідні військові частини і там буде організоване повноцінне харчування військових.

Посадовець також зауважив, що підписана угода передбачає забезпечення харчуванням 12 тис. військових. Він також сказав, що не знає, хто буде організовувати харчування решти — 3 тис. солдатів, яких годувало раніше підприємство “Івала”.

Водночас, заступник директора підприємства “Івала” Ольга Ларіна повідомила, що її підприємство, як і обіцялося, припинило харчування військових від 9 лютого.

За її словами, “Оптукрпром-ВР” не має необхідних потужностей для того, щоб забезпечити повноцінне харчування солдатів з 9 лютого.

Зокрема, О. Ларіна повідомила, що у військових частинах Києва, де раніше харчування забезпечувало підприємство “Івала”, а зараз це буде робити підприємство “Оптукрпром-ВР”, солдатам на сніданок не видавали гарячої їжі, а замість цього видали сухий пайок.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.