Новости Экономика пошлинаимпортнафта

Експерти пояснили, чому імпортне мито на нафту не може бути введене з 1 березня

base article image

Імпортне мито на нафтопродукти в Україні не може бути запроваджене 1 березня поточного року.

Про це в ексклюзивному коментарі журналісту ГолосUA повідомив директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн.

З 1 березня мито введене бути не може, оскільки за законодавством, попередні спеціальні міри можуть бути прийняті не раніше, ніж через 45 днів після початку розслідування, а це було 29 січня, тобто мито може бути введене не раніше, ніж в середині березня”, - зазначив він.

На думку С. Куюна, після введення мита, ціни на ринку зростуть пропорціонально митним ставкам. “У нашому випадку це на 1,30 грн. для бензинів та на 80 коп. для дизельного пального. Це буде об'єктивною відповіддю ринку, якої уникнути не вдасться”, - повідомив він.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує ввести мито на імпорт нафтопродуктів вже з 1 березня поточного року.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час чергового засідання Кабінету міністрів заявив, що зростання цін на пальне в Україні зумовлене недалекоглядною політикою попередників. При цьому він наголосив, що діючий уряд проводить послідовну політику відродження вітчизняної нафтопереробної галузі, у тому числі шляхом захисту внутрішнього ринку від надмірних обсягів імпорту.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.