Новости Экономика теплоприватизация

Теплогенеруючі компанії потрібно продати іноземному інвестору, бо Держбюджет їх не витримає — ФДМ

base article image

Державний бюджет України чекає величезна стаття витрат на підтримку теплогенеруючих компаній, в разі, якщо не буде знайдений іноземний інвестор.

Про це в ефірі радіо “Ера FM” у програмі "РозворотUA" заявив голова Фонду Держмайна Олександр Рябченко.

На переконання О. Рябченка, зараз в Україні продавати стало складніше. “Складніше через те, що є певний період, коли були відсутні великі приватизаційні кроки, коли був відсутній попит на великих інвесторів. І через те, великі інвестиційні компанії не дуже цікавляться Україною. Треба їм щось показувати, щоб вони почали сюди приходити. Шукати покупця, особливо за кордоном, зараз набагато важче, ніж ще 5 років тому”, - зазначив він.

Разом із тим, як зауважив директор ФДМ, є й стало простіше виставляти на продаж, бо за ці 5 років деякі компанії вже абсолютно чітко довели, “що треба туди заводити інвестора, треба проводити приватизацію”. “Так, як в теплогенеруючі компанії, що там 100% має бути недержавний інвестор. Інакше — величезна стаття витрат державного бюджету, і ми побачимо, як його буде використано на те, щоби втримати їх у робочому стані”, - наголосив О. Рябченко.

Нагадаємо, що уряд готується вже в другому кварталі цього року виставити на продаж чотири енергогенеруючі компанії, підготовка до приватизації яких теж тривала роками і обросла політичними скандалами. Днями віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв повідомив, що до приватизації готуються відкриті акціонерні товариства "Дніпроенерго", "Центренерго", "Донбасенерго" і "Західенерго".

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.