Новости Экономика шельфvanco

У Vanco немає потужностей для розробки шельфу Чорного моря — Гудима

base article image

У компанії Vanco Prykerchenska Ltd немає достатньо потужностей для розробки шельфу Чорного моря.

Таку думку в інтерв'ю журналісту ГолосUA висловив радник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Гудима.

У них потужностей немає так само, як немає їх у “Нафтогазу”... Більше того, таких коштів немає і в Ахметова (Рината — ред.), у росіян. Отримавши шельф, Vanco Prykerchenska Ltd, може або продати його, отримавши кошти, або укласти угоду зі справжнім інвестором і отримати ресурси, хоча й менше нафти та газу. Але держава як не отримала нічого, так і не отримає. Самі ж розробляти шельф вони не будуть, у них немає технологій, грошей устаткування”, - зазначив він.

При цьому відповідаючи на запитання про те, чи є у світі альтернативи Vanco Prykerchenska Ltd, які були б здатні проводити роботи у Чорному морі, О. Гудима повідомив, що перелік таких компаній великий, проте вони дбають про свою репутацію тому не хочуть співпрацювати з Україною. “Перелік таких компаній дійсно великий, але велика проблема в тому, що вони не хочуть мати з цими шулерами справу. Такі компанії хочуть прозорості, а не закулісних домовленостей: “Ви — нам, а ми — вам”. Вони дуже дбають про свою репутацію”, - наголосив фахівець.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.