Новости Экономика освітяни

Надбавки лікарям та освітянам вистачить лише на 5 місяців – депутат Київради

base article image

«Знайдених» чиновниками КМДА 70 млн. грн. на виплату надбавок освітянам вистачить лише на неповних п’ять місяців.

Про це повідомив секретар депутатської фракції «Республіка Київ» у Київській міській раді, секретар комісії з питань освіти і науки Олексій Давиденко, передав кореспондент ГолосUA.

«За інформацією профспілки освітян, на муніципальні надбавки працівникам галузі у поточному році необхідно 181 млн. грн., натомість чиновники міськадміністрації «відшукали» лише 70 млн. грн. Користуючись простою арифметикою, ми можемо вирахувати, що цих коштів вистачить лише на 4,6 місяця», - сказав О.Давиденка.

Депутат нагадав, що за словами чиновників КМДА, 70 млн. грн. нібито має вистачити на виплату надбавок освітянам до 1 вересня 2011 року.

Однак О.Давиденко зазначив, що навіть якщо почати відлік з 1 березня, то до 1 вересня 2011 року 70 млн. грн. все одно не вистачить. «Заяву про повернення муніципальних надбавок освітянам я вважаю нічим іншим, як поганенько продуманою PR-акцією», - сказав він.

Він також закликав керівництво Головного управління освіти повернути працівникам навчальних закладів невиплачені у січні та лютому надбавки у вигляді преміальних.

О. Давиденко наголосив, що муніципальна надбавка до заробітної плати освітянам є надзвичайно важливою, адже без неї, за інформацією профспілки освітян, вихователь дитячого садочка вищої категорії зі стажем роботи понад 20 років отримав лише 1 тис. 367 грн. зарплати за січень, що на 177 грн. менше, ніж за грудень минулого року.

За словами столичного політика, заробітна платня того ж таки вихователя вищої категорії із врахуванням надбавки у січні становила би 1тис. 577 грн.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.