Новости Экономика гречкаплощіпосів

На Прикарпатті планують вдвічі збільшити посівні площі гречки

base article image

У 2011 році перед агропромисловим комплексом Прикарпаття поставлено завдання збільшити вдвічі, порівняно з минулим роком, посівні площі гречки, а також поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах, в першу чергу корів.

Про це йшлося на нараді з керівництвом головного управління агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА, передав кореспондент ГолосUA.

Також в поточному році поставлено завдання щодо розширення посівів цукрових буряків у сільськогосподарських підприємствах до загальної площі не менше 5000 га.

За інформацією, яку озвучили на нараді, посівна площа ярих культур в Івано-Франківській області у 2011 році складатиме 188,0 тис. га, в тому числі зернових та зернобобових – 77,8 тис. га, що на 0,5 тис. га більше, ніж минулого року. Забезпеченість кондиційним насінням зернових культур в області складає 100 %, а готовність техніки в сільськогосподарських підприємствах – 93 %.

Крім цього, в Івано-Франківській області на виконання розпорядження голови облдержадміністрації створено 13 сільсько-господарських кооперативів.У новостворених кооперативах в Рогатинському, Галицькому, Городенківському, Долинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах працевлаштовано 76 осіб.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.