Новости Экономика нбугречка

Україна може залишитися без гречки й наступного року — Порошенко

base article image

Якщо влада не перестане займатися регулюванням цін на продукти та продовжить практику тиску на сільгоспвиробника, то Україна може отримати дефіцит гречки і в наступному році.

Про це заявив глава Ради Національного банку України Петро Порошенко під час шоу “Шустер-Live”.

Як зазначив політик, на сьогоднішній день в 21 сторіччі, на жаль чи на щастя, величезна частина людей все ще харчується з ринку. При цьому, за його словами, величезна частина людей працює в мережах величезних супермаркетів, які на пряму купують виробника, укладають прямі угоди з сільськогосподарськими виробниками без посередників, завозять собі. “Де гречка в супермаркетах? Її немає. Пояснювати, що це виключно ховають під прилавком. Я кажу, це дисбаланси міністерства економіки. Які своєчасно не були виправлені. Як тільки вони прийдуть це регулювати, ми залишимося без гречки і наступного року”, - наголосив він.

П. Порошенко зазначив, що сільгоспвиробнику треба дати можливість працювати без податківця, “який приходить і грабує його”, без фіто- санітарного контролю, “який приходить – бере хабарі”, без еколога, без представника рай адміністрації, “який каже йому – за скільки і кому продавати”, без міліції, без податкової, “без величезної армії трутнів, які сидять на сільгоспвиробникі і збільшують ціни виробництва для вас”. “Дайте можливість йому чесно виростити продукцію і забезпечити харчами не лише Україну, а весь світ”, - заявив політик.

Банкір також висловив переконання, що, як тільки уряд стає регулювати будь який продукт, зараз він почав регулювати зерно запровадженням квот. Квоти продають на чорному ринку 10-20-30 доларів лише, щоб отримати квоту, знизити ціну на виробника і отримати корупційний потік для того, щоб фінансувати нашу шановну ваду. “Таким чином боремося з корупцією”, - зауважив він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.